Merkez Mah. Kağıthane/İstanbul

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavları

3.112
Ürün Fiyatı:
750 TL + KDV
kampanya
Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavları

Bizler Pisa Test Prep olarak İtalya’da bulunan tüm özel ve devlet üniversiteleri için danışmanlık yapmaktayız. Hem İtalya’da hem de Türkiye’de hizmet veren tek danışmanlık şirketiyiz. Milano’da da ofisimiz bulunmaktadır.

2018-2019 eğitim yılında 100’den ve 2019-2020 eğitim yılında da 170’den fazla öğrencimizin İtalya’nın seçkin üniversitelerine kaydını yaptık. İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi içinde 2018-2019 eğitim yılında 40 öğrencimizden 31’ini, 2019-2020 eğitim yılında da 78 öğrencimizden 52’sini İtalya’daki devlet ve özel okullara yerleştirdik. Bu alanda en fazla öğrenci yerleştiren danışmanlık şirketiyiz. Bizden hizmet alan veli ve öğrencilerimizin yorumlarını okumak ve İtalya’da üniversite eğitimiyle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

IMAT Sınavı Hazırlık Sürecinde Pisa Test Prep’i tercih ederek hem İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi’nin başladığı 2012 yılından bu yana yüzlerce öğrenciyi İtalya’da Tıp Fakültelerine yerleştiren bir danışmanlık firmasından hizmet alır, aynı zamanda alanında uzman eğitim kadrosu ile verilen IMAT Sınavı hazırlık kursları ve yapılan denemelerle İtalya’da tıp eğitimi alma hayalinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yurt dışındaki üniversitelerin giriş sınavlarına öğrencilerimizi hazırlamaktayız

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı

İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz bu sınava katılarak seviyelerini ölçebilirler.

Sınav içeriği ve soru dağılımı Cambridge ile Italyan Milli Egitim Bakanlık ile beraber düzenlenen IMAT Sınavı ile birebir aynı olacaktır.

Öğrencilerimiz IMAT müfredatına hakim ve kendi alanlarında deneyimli hocalarımız tarafından hazırlanan güncel bir IMAT Sınavına girecekler.

Türkiye Geneli yapılacak bu sınavımıza liseden mezun, 12.sınıf ve 11. sınıf öğrencilerimiz ile IMAT Sınavına girmeyi düşünen herkes katılabilir.

Sınav Içerigi

60 soru ve 100 dakikadan olusan Sınav içeriği ve soru dağılımı IMAT Sınavı ile birebir aynı olacaktır.

Sınav Yeri

IMAT Sınavımız online düzenlenecektir.

Sınav Tarihi

Güncel sınav tarihleri için bizimle 0501 292 24 15 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Geneli IMAT Sınav Bilgileri

IMAT Sınav ücretimiz ise toplam 750 TL +KDV‘ dir. Ödemeleri kredi kartı veya havale yoluyla yapabilirsiniz.

 

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı Kampanyaları
IMAT Deneme Sınavı Fırsatları
IMAT Deneme Sınavı hakkında ayrıntılar ve detaylı bilgi için iletişime geçin.

Pisa Test Prep, İtalya’da olmak üzere birçok ülkede bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencileri bu üniversitelere giriş sınavlarına kayıtlarını yapmaktadır. IMAT, Mimarlık, Mühendislik, SAT, Bocconi Test, ELTS ve TOEFL Hazırlık Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak, başvuru ve kayıt işlemleri hizmetlerini öğrenmek için +90 532 292 92 37 numarasından bizi arayabilir veya info@pisatestprep.com ‘a mail atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hazırlık Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: