Merkez Mah. Kağıthane/İstanbul

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı

2.386
Kurs Ücreti:
250TL
Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı ile durumunuzu analiz edebilirsiniz.

Bizler Pisa Test Prep olarak İtalya’da bulunan tüm özel ve devlet üniversiteleri için danışmanlık yapmaktayız. Hem İtalya’da hem de Türkiye’de hizmet veren tek danışmanlık şirketiyiz. Milano’da da ofisimiz bulunmaktadır.

2018-2019 eğitim yılında 100’den ve 2019-2020 eğitim yılında da 170’den fazla öğrencimizin İtalya’nın seçkin üniversitelerine kaydını yaptık. İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi içinde 2018-2019 eğitim yılında 40 öğrencimizden 31’ini, 2019-2020 eğitim yılında da 78 öğrencimizden 52’sini İtalya’daki devlet ve özel okullara yerleştirdik. Bu alanda en fazla öğrenci yerleştiren danışmanlık şirketiyiz. Bizden hizmet alan veli ve öğrencilerimizin yorumlarını okumak ve İtalya’da üniversite eğitimiyle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

IMAT Sınavı Hazırlık Sürecinde Pisa Test Prep’i tercih ederek hem İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi’nin başladığı 2012 yılından bu yana yüzlerce öğrenciyi İtalya’da Tıp Fakültelerine yerleştiren bir danışmanlık firmasından hizmet alır, aynı zamanda alanında uzman eğitim kadrosu ile verilen IMAT Sınavı hazırlık kursları ve yapılan denemelerle İtalya’da tıp eğitimi alma hayalinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sektörde İtalya’daki Tıp Fakültelerine En Çok Öğrenci Gönderen Firmayız.

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı

İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz bu sınava katılarak seviyelerini ölçebilirler.

Sınav içeriği ve soru dağılımı Cambridge ile Italyan Milli Egitim Bakanlık ile beraber düzenlenen IMAT Sınavı ile birebir aynı olacaktır.

Öğrencilerimiz IMAT müfredatına hakim ve kendi alanlarında deneyimli hocalarımız tarafından hazırlanan güncel bir IMAT Sınavına girecekler.

Türkiye Geneli yapılacak bu sınavımıza liseden mezun, 12.sınıf ve 11. sınıf öğrencilerimiz ile IMAT Sınavına girmeyi düşünen herkes katılabilir.

Sınav Içerigi

60 soru ve 100 dakikadan olusan Sınav içeriği ve soru dağılımı Cambridge ile Italyan Milli Egitim Bakanlık ile beraber düzenlenen IMAT Sınavı ile birebir aynı olacaktır.

Sınav Yeri

IMAT Sınavımız Istanbul Avrupa Yakasında düzenlenecektir.

Sınav Tarihi

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavımız 16 Nisan Cumartesi Saat 14:00 tarihinde düzenlenecektir.

Sınav Kontenjanı

IMAT Sınav kontenjanımız toplam  250 kisidir.

Türkiye Geneli IMAT Sınav Bilgileri

IMAT Sınav ücretimiz ise toplam 250 TL‘ dir. Ödemeleri kredi kartı veya havale yoluyla yapabilirsiniz.

IMAT Sınav Sonuçları Ne Zaman Acıklanacaktır?

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı sonuçları 21 Nisan Perşembe günü açıklanacaktır.

Sınava katılan tüm öğrencilerimize sınav simülasyon puanı 21 Ocak Perşembe günü yollanacaktır.

IMAT Sınav Sonuçları Analizi?

Sınava katılan öğrenciler için hazırlanacak olan tabloda, sınav sonuçlarının sınav konuları doğrultusunda analizi yapılmış hali, alınan puanla ve tıp eğitimi almak istediği üniversite için hedeflediği puanın karşılaştırılması bu tabloda görülebilecektir.

Öğrencilere raporu sunulacak olan tablo sayesinde doğru tercih yapmaları yönünde yol gösterilmiş olacaktır.

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı Kampanyaları
IMAT Deneme Sınavı Fırsatları
IMAT Deneme Sınavı hakkında ayrıntılar ve detaylı bilgi için iletişime geçin.

Pisa Test Prep, İtalya’da olmak üzere birçok ülkede bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencileri bu üniversitelere giriş sınavlarına kayıtlarını yapmaktadır. IMAT, Mimarlık, Mühendislik, SAT, Bocconi Test, ELTS ve TOEFL Hazırlık Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak, başvuru ve kayıt işlemleri hizmetlerini öğrenmek için +90 532 292 92 37 numarasından bizi arayabilir veya info@pisatestprep.com ‘a mail atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hazırlık Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: