Merkez Mah. Kağıthane/İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2018 yılında, yurt dışındaki sınavlara hazırlık amaçlı kurulan Pisa Test Prep, Pisa Eğitim Danışmanlık bünyesindeki uzman eğitimcilerle, yurt dışında eğitim planlayan öğrencilerine test hazırlık koçluğu sunarak hayallerindeki okullara ulaşmalarında rehberlik etmektedir.

Yurtdışında Lise, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora başvurularının en önemli ayaklarından biri  olan SSAT, SAT, IB, AP, LSAT, UKCAT, LNAT, TOEFL, IELTS, TSA, IMAT, TOLC, TIL, MCAT, GMAT, GRE, BOCCONİ TEST gibi sınavlara öğrencilerimizi en güçlü şekilde hazırlamak için uzman eğitmenlerimizin koçluğunda özel ders ve grup dersleri veriyoruz.

Hedeflerimiz

  • Öğrencilerin Sınavlarında başarı elde etmelerini sağlamak
  • Öğrencilerimize İtalya hakkında danışmanlık sağlamak
  • Öğrencilerimizin sınav kayıtlarını tamamlamak
  • Öğrencilerimize sınav koçluğu yapmak

Misyonumuz
Pisa Test Prep olarak ne tür destek veriyorsunuz?
Bizler öğrencilerimize Türkiye'de okudukları kurumda okul derslerine ve ÖSYM’nin yaptığı sınavlara hazırlıyoruz. Bununla birlikte yurt dışı eğitim düşünen öğrencilerimizi de girecekleri kurum ve dil sınavlarına da en iyi şekilde hazırlıyoruz.
Eğitmen kadronuzdan bahsedebilir misiniz ?
Eğitim koçlarımız kendi alanlarında söz ve deneyimli hocalarımızdan oluşmaktadır.Türkiyenin en saygın okullarında eğitmen olarak görev almaktadırlar.
İndirimli Hazırlık Kursu Fırsatları
Hazırlık kursları hakkında ayrıntılar ve detaylı bilgi için iletişime geçin.

İstanbul da eğitim almayı düşünüyorsanız hocamızla ofis dışında ortak bir noktada yada Skype ile ders alabilirsiniz. İstanbul dışında ki öğrencilerimize ise ofisimizde kurduğumuz internet ve donanımsal Skype altyapısı ile, HD kalitede görüntü ve ses kalitesinde hizmet veriyoruz.

İletişme Geçin

Hazırlık Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: