Merkez Mah. Kağıthane/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Pisa Test Prep olarak ne tür destek veriyorsunuz ?
Bizler öğrencilerimize Türkiye'de okudukları kurumda okul derslerine ve ÖSYM’nin yaptığı sınavlara hazırlıyoruz. Bununla birlikte yurt dışı eğitim düşünen öğrencilerimizi de girecekleri kurum ve dil sınavlarına da en iyi şekilde hazırlıyoruz.
Eğitmen kadronuzdan bahsedebilir misiniz ?
Eğitim koçlarımız kendi alanlarında söz ve deneyimli hocalarımızdan oluşmaktadır.Türkiyenin en saygın okullarında eğitmen olarak görev almaktadırlar.
Ofis dışında da ders veriyor musunuz ?
İstanbul da eğitim almayı düşünüyorsanız hocamızla ofis dışında ortak bir noktada yada Skype ile ders alabilirsiniz. İstanbul dışında ki öğrencilerimize ise ofisimizde kurduğumuz internet ve donanımsal Skype altyapısı ile, HD kalitede görüntü ve ses kalitesinde hizmet veriyoruz.
Dersler ne kadar sürüyor ?
Tek ders 2 saatten oluşmaktadır.50 dakika işlendikten sonra 10 dakika ara verilmektedir.Eğer öğrenci talep ederse ara vermeden 90 dakika blok derste yapılabiliyor.
İngilizce yada İtalyanca temel ders alabiliyor muyuz ?
Eğitim koçlarımız İtalyanca,İngilizce ve Türkçe dillerinde tüm temel dersleri verebilmektedirler.Ofisimizde dil sınavlarına hazırlık için özel derslerde verilmektedir.
Özel ders ücretleri ne kadar ?
Birebir özel ders fiyatlarımız dersten ders değişmektedir.Paket ders fiyatlarımız ile çok uygun fiyatlara özel ders alabilirsiniz.Detaylar ve fiyat teklifi için bizimle iletişe geçebilirsiniz.
Özel dersler nerede yapılıyor ?
Birebir özel derslerimizi donanımlı,ferah ve modern dersliklerimizde kendi ofisimizde yapmaktayız.Ofisimiz metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Konum ve adres için bizi arayabilirsiniz.
Dersleri hangi saatlerde alabiliyoruz ?
Ofisimizin açık olduğu 9:00-18:30 arası ofisimizde özel ders alabilmektesiniz.Ofis dışında ki derslere ve Skype derslerinin saatlerine hoca ile ortak karar veriyorsunuz.
Hazırlık Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: